İL GENEL MECLİSİ AK PARTİ GRUP TOPLANTISI YAPILDI
İL GENEL MECLİSİ AK PARTİ GRUP TOPLANTISI YAPILDI
Okunma Sayısı: 14063

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Nisan ayı AK Parti Grup toplantısı İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in başkanlığında gerçekleşti. Yurdunuseven, “İl Genel Meclisimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalar yürütüyorsunuz. Yerel yöneticilerimizin başarıları olması teşkilat olarak bizleri mutlu ediyor” dedi.
 
İl Genel Meclis binası toplantı salonunda gerçekleşen AK Parti grup toplantısı meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in de katıldığı toplantıda birçok konu masaya yatırıldı. Özellikle toplantıda komisyonlara üye seçimi, il genel meclis başkanlığı seçimi ile kâtip üyeliklerinin seçimi konusunda meclis üyeleri ile müzakerelerde bulunuldu. İl Genel meclis üyeleri bulundukları ilçelerin sorun ve taleplerini İl başkanı İbrahim Yurdunuseven’e ilettiler. Grup toplantısında konuşan İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, yapılan ve yapılması planlanan yatırım ve hizmetler konusunda bilgiler verdi. Alt ve üst yapının yanı sıra köylerde sosyal ve kültürel alanlarda da ciddi yatırımlar yapıldığını ifade eden Başkan Sel, özellikle çöpü toplanmayan köyün kalmadığını belirtti.
 
İSTİŞARELER BİRLİKTELİĞİMİZE KUVVET KATAR
Bu tür istişare ve değerlendirme toplantılarının meclis üyelerinin çalışmalarına büyük katkı sağladığını dile getiren İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, istişarelerin birlikteliği kuvvetlendirdiğine dikkat çekti. Yurdunuseven konuşmasını şöyle sürdürdü; “İl Genel Meclisimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Yerel yöneticilerimizin başarıları olması teşkilat olarak bizleri mutlu ediyor. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak bu tür toplantılara büyük önem veriyoruz. Özellikle meclis üyelerimiz arasındaki istişareyi de kuvvetlendiriyor. Bu toplantılar sık sık devam ederek ilimize yapılan ve yapılması planlanan projelerinde takibi hep birlikte yapmaya devam edeceğiz. Partimiz kurulduğu günden bu güne kadar yerel yönetimlere önem veren bir parti oldu. Bunun örneğini de köylerimize yapılan yatırımlarla görebiliyoruz. Köylerimizin alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanırken birçok köyümüzde halı sahalar, oyun parkları ve çok amaçlı salonlar yapılmaya başlandı.” Yapılan konuşmaların ardından İl Genel Meclis üyeleri ilçelerindeki sorun ve talepleri İl Başkanı Yurdunuseven’e ilettiler.