YURDUNUSEVEN ESNAFIN GÖNLÜNÜ ALIYOR
YURDUNUSEVEN ESNAFIN GÖNLÜNÜ ALIYOR
Okunma Sayısı: 33186

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven esnaf ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi. Milli Birlik Caddesi üzerindeki esnafları tek tek gezen Yurdunuseven ziyaret ettiği her esnafın gönlünü aldı.
 
AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, beraberinde milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Okyar, Davut Yılmaz, Ziya Coşkun Karadeniz ve Belediye meclis üyesi Kadir Okyar ile birlikte Milli Birlik Caddesi üzerindeki esnafları kapı kapı gezdiler.
 
Vatandaşlarla bilgi alışverişinde bulundular
 
Esnafın sorunlarını dinleyen heyet, esnaftan beklentileri olup olmadığını sorarak ihtiyaçları doğrultusunda istişare ettiler. Yapılan çalışmaları esnafa anlatarak onların da fikirlerini alan heyet, her esnafı tek tek dinledi. Heyet, esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da bilgi alışverişinde bulundular.
 
“Çalışmalara halkın talepleri doğrultusunda yön veriyoruz”
 
Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Partideki halk ziyaretleri, ev ziyaretleri ve diğer programlarımızın dışında kalan vakitlerimizi de esnafımıza ayırıyoruz. Biz bu ziyaretlerimizi rutin olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında esnaflarımızın ve halkımızın derdini dinliyoruz. Halkımızın talep ve beklentilerine kulak veriyoruz. Bizim hedefimiz halka hak ettiği en iyi hizmeti sunarak ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. Çalışmalarımıza halkımızın talepleri doğrultusunda yön veriyoruz” diye konuştu.