AK PARTİ’DEN MHP’YE NEZAKET ZİYARETİ
AK PARTİ’DEN MHP’YE NEZAKET ZİYARETİ
Okunma Sayısı: 47900

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen sandıkların kapanmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde konuşan Sezen, “Milli iradeye saygı duyuyoruz, çıkan sonuçlara saygılıyız. Güzel bir seçim kampanyası yaşandı” dedi.
 
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, beraberinde Yerel Yönetimler Başkanı Nurettin Birliktir, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyesi Halil İbrahim Sevim ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi'ne nezaket ziyareti yaptı.
 
“Halk Erdoğan’a tevazu gösteriyor”
 
ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Öncelikle AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen bey bizleri ziyarete geldiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu bu arada tüm sandıklar kapandı ve oylar sayılmaya başlıyor. Milletin takdiri bizim için bir övünç kaynağıdır. Tabii ne takdir ederlerse biz ona razıyız. Milletimizin esenliği, güvenliği, bekası, sağlığı, afiyeti bizim için her şeyden önemlidir. Sandıktan ne hayırlıysa o çıksın. Siyasetin sermayesi insandır. İlk gelen sandıklar da görülüyor ki Cumhur ittifakı ile cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a tevazu çok fazla. İnşallah olur ki AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi parlamentoda milletvekillerimiz ile birlikte güçlü bir el olurlar. Mecliste çok ciddi kararların alınacağını biliyoruz. 2023 yılında Türkiye'nin 21. Yüzyıl'da ilk on büyük ülkeden biri olmayı, masada artık karar veren merci olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle de Afyonkarahisarımıza hizmet getirecek iki partiden İkisi de gönlümüzde. İnşallah takdir böyle olur. Bizler de seviniriz mutlu oluruz” dedi.
 
“Sonuçlar hayırlı olsun”
 
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ise “24 Haziran seçimlerimiz bitti, sandıklarımız kapandı. Dolayısıyla bizde Milliyetçi Hareket Partisi'ne nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Şu an için güzel bir seçim havası var. Seçim sürecinde, herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Güzel bir seçim havası yaşandı. Milli iradeye saygı duyuyoruz, çıkan sonuçlara saygılıyız. Güzel bir seçim kampanyası yaşandı. Biz Milliyetçi Hareket Partisi'ne ittifak için teşekkür ediyoruz. Bu, birlik beraberlik inşallah 2023 ve sonrası için devam eder. Milletimizin bekası, geleceği için çalışacağız. Afyonkarahisar’da halk, feraset ve basiret sahibidir. Doğru olanı yapmıştır. Sonuçlara saygımız sonsuzdur. İnşallah 6 vekil Ankara'ya gidecek. Hepsi Afyonkarahisar için çalışacak. Sonuçların şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.