SEZEN VE YURDUNUSEVEN HALK TOPLANTISINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
SEZEN VE YURDUNUSEVEN HALK TOPLANTISINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Okunma Sayısı: 38146

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Her biri ile ayrı ayrı görüşen Yurdunuseven ve Sezen, herkesin talep ve önerilerine tek tek yanıt verdiler. Yurdunuseven yaptığı açıklamada, “Amacımız sorunları yerinde tespit edip, hiçbir sorun kalmayana kadar çalışmaktır” dedi. Sezen de “AK Parti milletin Partisidir, bu aziz millet de bu partinin sahibidir” dedi. 
 
AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla sık sık bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ve milletvekili İbrahim Yurdunuseven, halk toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Daha önceden yaptığı duyuru ile vatandaşları bilgilendirerek görüşme talebi olanları AK Parti İl Başkanlığı binasına davet eden Yurdunuseven, Başkan Sezen ile birlikte çok sayıda vatandaşla görüştü.
 
“Vatandaşımız memnun oluyor”
 
Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Bizleri Ankara’ya gönderen halkımızı dinlemek, sorunlarını çözmek, talep ve önerilerini değerlendirip kamu menfaati çerçevesinde uygun olanı yapmak bizim asli görevimizdir. ‘Ankara'ya gelerek boşuna masraf etmeyin. Biz Afyonkarahisar’da sizin ayağınıza gelelim’ diyoruz. Halkımızla istişarelerde bulunuyoruz, dertlerini dinliyoruz. Elimizden geldiğince sorunlarına çözüm bulmaya çabalıyoruz. Ben bu görüşmeler neticesinde halkımızın memnun olduğu kanaatindeyim. Diğer vekillerimiz de aynı şekilde çalışıyor. Vatandaşımız memnun oluyor. Ankara'ya gitmek için uğraşmıyorlar” dedi.
 
“Amacımız hiçbir sorun kalmayana kadar çalışmaktır”
 
“Ben Afyonkarahisar halkının içinden çıktım ve bu halkın sorunlarını çözmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne vekil olarak gittim” diyen Yurdunuseven, “Bizleri gönderen de halkımızdır. Bizler geldiğimiz yerleri asla unutacak değiliz. Her zaman aziz milletimizle iç içeyiz. Milletvekili olmaktaki amacımız halkımızın talebi ve beklentileri içindir. Halkımız bizi Ankara’ya bu yüzden gönderdi. Biz milletvekilli seçilip rozeti takıp Ankara’ya gidip mecliste oturup elini indir kaldır diye milletvekili olmadık. Elbette yasama faaliyetleri olacak, oylamalara katılacağız ancak halkımızı da dinleyip sorunlarına vekil olarak çözüm üretmek durumundayız. Amacımız sorunları yerinde tespit edip, devletin gücünü halkımızın lehine kullanarak devletin bütün vatandaşlarına eşit bir mesafede olmasını sağlayıp hiçbir sorun kalmayana kadar çalışmaktır. Siyaset, hizmet etme sanatıdır. Siyaset kurumunun görevi sorunları çözmektir” ifadelerine yer verdi.
 
“AK Parti milletin partisidir”
 
İl Başkanı Sezen de “AK Parti milletin Partisidir, bu aziz millet de bu partinin sahibidir. AK Parti de bu milletin hizmetkârıdır. İnşallah gelecekte de bu vasfıyla milletin gönlündeki yerini koruyacaktır. Bu nedenle her fırsat bulduğumuzda gerek vekillerimiz, gerek biz vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve her biri ile ayrı ayrı görüşüyoruz” dedi.