AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN’DEN KOCATEPE GAZETESİNE KUTLAMA MESAJI
AK PARTİ İL BAŞKANI SEZEN’DEN KOCATEPE GAZETESİNE KUTLAMA MESAJI
Okunma Sayısı: 18554

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Kocatepe Gazetesinin kuruluşunun 55. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen mesajında, “Sayın Sezer Küçükkurt’un, başında bulunduğu Kocatepe gazetesi, 55 yıldır halkımızın gönlünde güvenilir ve müstesna bir yere sahip olarak yayın hayatını sürdürüyor. Nice güzel ve bereketli yıllar diliyorum” dedi.
 
Kocatepe Gazetesinin kuruluşunun 55. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Tarafsız habercilik anlayışıyla ilimizde her zaman gündem oluşturan, halkın ve haklının yanında olma ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeyen Kocatepe, okuyucusuyla ilk kez buluştuğu 30 Ağustos 1965 yılından beri prestijli yayın çizgisini ve şehrimizin en güvenilir gazetelerinden biri olma özelliğini korudu” dedi.
 
“Kocatepe’nin şehrimizin gelişimine katkısı büyüktür”
 
“Hem marka değeri hem de okuyucu profili yönüyle bakıldığında çıtasını sürekli yükselten bir çizgiye sahip olan Kocatepe Gazetesi, genç kadrosu, dürüst, şeffaf ve sorumlu habercilik anlayışıyla halkımızın gönlünde yer tutmuş bir değerdir” diyen Sezen mesajını, “Yerel basın Afyonkarahisar’da ve bölgemizde yaşanan gelişmelerden haberdar olmamızı sağladığı gibi, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına da önemli katkılar sunmuştur. Şüphesiz Kocatepe Gazetesinin bu katkılarda payı büyüktür. Yerel basınımızın, büyük bir özveri içerisinde yerine getirdikleri bu görevlerini, bundan sonra da aynı özveri ve duyarlılıkla devam ettireceklerine olan inancımı her zaman olduğu gibi bugünde de belirtmek istiyorum” ifadeleri ile noktaladı.