MİLLETVEKİLİ ADAYI SAĞLAM “ASLA YAPAMAZ DENİLEN PROJELER HAYATA GEÇTİ”
MİLLETVEKİLİ ADAYI SAĞLAM “ASLA YAPAMAZ DENİLEN PROJELER HAYATA GEÇTİ”
Okunma Sayısı: 13148

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, ilçe ziyaretleri kapsamında Başmakçı ilçesini ziyaret ederek, ilçe halkı ile bir araya geldi. Sağlam, “Hayal bile edilemeyen, Türkiye bunu asla yapamaz denilen bir çok proje kısa sürede hayata geçerek, milletimizin hizmetine açıldı” dedi.

 

1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını ilçe ziyaretleri ile sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, Evciler ilçesinin ardından Başmakçı’ya geçerek ilçe halkı ile bir araya geldi. İlçe halkı tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Sağlam, ilçede bulunan esnaf ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini de ziyaret etti. Başmakçı’nın yumurta ve gül sektöründe önemli bir yere sahip olduğunu belirten Milletvekili adayı Sağlam, ilçe halkının taleplerini dinleyerek, sohbet ettiler. Türkiye’yi bölmek isteyenlere fırsat verilmeyeceğini dile getiren Milletvekili adayı Sağlam, “Ülkemizi bölmek isteyenler emellerine ulaşamayacak. Biz büyük bir ülkeyiz. Yıllarca ülkemiz üzerinde değişik oyunlar oynandı.  Merhum Adnan Menderes’e oynan o kirli oyunlar bu gün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da oynanmak istiyor. Fakat milletimiz oynanan oyunların farkında ve bundan önce olduğu gibi bundan sonrada istikrardan yana olacak. Her gün gelişen ve değişen Türkiye’nin önünü kimse kesemeyecek” dedi.

 

SİYASİ İSTİKRAR YATIRIM VE HİZMETLERİ GETİRDİ

Başmakçı ilçesindeki temaslarının ardından ilçeye bağlı köyleri de ziyaret eden Milletvekili adayı Sağlam, Yaka ve Yassıören köyü sakinleriyle bir araya geldi. Köy halkı tarafından coşkuyla karşılanan Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, birlik ve beraberlik içerisinde istikrarın devam etmesi gerektiğini vurguladı. Siyasi istikrarın Türkiye’nin büyümesinde önemli bir rol oynadığını dile getiren Sağlam, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Son 12 yıldır devam eden siyasi istikrar yatırımların ve hizmetlerin artmasını sağladı. Hayal bile edilemeyen, Türkiye bunu asla yapamaz denilen bir çok proje kısa sürede hayata geçerek, milletimizin hizmetine açıldı. Siyasi istikrarların ne kadar önemli olduğunu ve ekonomiye katkısının büyük olduğunu görebiliyoruz. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu hizmet sevdası Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde devam ediyor.  Ayrıca Bakanımız Veysel Eroğlu’da ilçelerimize, ilimize ve ülkemize sayısız eserler ve tesisler kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek dil diyerek yola çıkan partimiz bu anlayış ve millet sevdasıyla devam edecek. Allah (c.c) yolumuzu açık etsin.” Milletvekili adayı Cengiz Sağlam’ın Başmakçı ilçe ziyaretlerine İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Selman ve Fatih Okyar’ın yanı sıra İlçe Başkanı Ramazan Bozbaş, İl Genel Meclis üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti.