KOCA, “İLİMİZE YAPILAN YATIRIMLARA DESTEK VERMEK İSTİYORUM”
KOCA, “İLİMİZE YAPILAN YATIRIMLARA DESTEK VERMEK İSTİYORUM”
Okunma Sayısı: 18657

Seçim çalışmalarına Bolvadin ilçesi ile devam eden AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Koca, ilçedeki kurumları ve iş adamlarını ziyaret etti. Koca, “Bolvadin’e hizmet etmek için yola çıktık. İlçemize ve ilimize yapılan yatırımlara destek vermek istiyorum” dedi.  

 

1 Kasım günü yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Milletvekili adayı Mehmet Koca beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İlçe Kaymakamı Ayhan Akpay’ı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Derviş Özçal’ı, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Türkyılmaz’ı, Huzurevi Müdürü Fikri Eker’i, iş adamlarını ve huzurevi sakinlerini ziyaret etti. İlk olarak Kaymakam Akpay’ı ziyaret eden Milletvekili adayı Koca, Bolvadin’e son 13 yılda yapılan yatırımlardan bahsetti. Birlik ve beraberlik içerisinde Bolvadin’e ve Afyonkarahisar’a hizmet edeceklerini belirten Koca, “Hep birlikte Bolvadin’imizin gelişmesi için çalışacağız. Allah (c.c) yolumuzu açık etsin” dedi.

 

ÇİFTÇİMİZİ YALNIZ BIRAKMADIK

Kaymakam Akpay’ın ardından İlçe Tarım Müdürü Mehmet Türkyılmaz’ da ziyaret ederek, fikir alış verişinde bulunan Milletvekili adayı Koca, çiftçiye ve besiciye yapılan desteklemelerden bahsetti. Koca konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “2002 yılında 1,8 Milyar TL olan tarımsal destek, 2014 yılında 9,1 Milyar TL’ye çıktı. Son 13 yılda çiftçilerimize verilen nakit hibe destek miktarı 5,5 kat arttı. 2003-2014 döneminde yaklaşık 70 Milyar TL nakit, hibe tarımsal destek verildi. Bu desteklerden ve hibelerden Bolvadinli çiftçimiz ve besicimizde faydalandı.” Milletvekili adayı Mehmet Koca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Derviş Özçal’ı da ziyaret ederek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

HER ZAMAN YAŞLILARIMIZIN YANINDA OLDUK

Bolvadin ilçesindeki temaslarına Huzurevi ile devam eden Milletvekili adayı Mehmet Koca, Huzurevi Müdürü Fikri Eker’i makamında ziyaret etmesinin ardından huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenen Koca, “Yaşlılar başımızın tacıdır” dedi. Yaşlıların her zaman yanında olduklarını dile getiren Koca, “Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletimizin öncelikli görevleri arasındadır. Bu bilinçle 2002 yılından bu güne kadar yaşlısına, engellisine, şehit yakınlarına ve gazilerine sahip çıkan partimiz bundan sonrada çıkmaya da devam edecektir. Yaşlılarının yanında yer alan engelli vatandaşlarımızın engellerini ortadan kaldıran hükümetlerimiz 2023 hedefleri arasında sosyal sorumluluk projelerine de büyük bir yer vermiştir” dedi.  

 

KOCA İŞ ADAMLARINI ZİYARET ETTİ

Milletvekili adayı Koca, huzurevinin ardından ilçedeki işadamlarını da ziyaret ederek, iş dünyasında en önemlisinin siyasi istikrar olduğunu söyledi. Koca, iş adamları ile bir süre fikir alış verişinde bulundu. Milletvekili adayı Koca, ziyaret turunu ilçe merkezinde ikamet eden Musa Kocaata’nın oğlu Kadir Kocaata’nın düğün merasimine katılarak, genç çifte mutluluklar diledi.