MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, “GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATI”
MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA, “GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATI”
Okunma Sayısı: 6857

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, ilçelere yönelik yapılacak yatırımları ve hizmetleri yakından takip ediyor. Milletvekili Özkaya, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret ederek, Çay ve Hocalar’a ilçesine yapılacak yatırımlar hakkında görüşmelerde bulundu.

 

Afyonkarahisar’a yapılan yatırım ve hizmetleri takipçisi olan Milletvekili Av. Ali Özkaya beraberindeki Çay İlçe Başkanı Ali Çelikbaş ve Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti. Bakan Kılıç’a Çay ve Hocalar ilçesine yapılması planlanan yatırımlardan bahseden Özkaya, gençlere yatırım yapmaya devam ettiklerini ifade etti. Çay ilçesine kapalı spor salonu ve yurt konusunu Bakan Kılıç’a ileten Milletvekili Özkaya, Hocalar ilçesine de sentetik çim saha yapılmasını istedi.

 

GENÇLERE YATIRIM YAPIYORUZ

Gençlerin sosyal alanlarının geliştirilmesi için girişimlere devam edeceklerini belirten Milletvekili Özkaya, Çay ve Hocalar ilçesine yapılması planlanan yatırımlardan bahsetti. Özkaya, “Çay ilçe Başkanımız Ali Çelikbaş ve Hocalar Belediye Başkanımız Ali Arslan ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti. Çay ve Hocalar ilçelerine yapılması planlanan spor salonu, yurt ve sentetik saha ile ilgili Bakanımız ile görüşmeler yaptık. İnşallah kısa süre içerisinde yatırımlarımız planlama içerisine alınarak, hayata geçecek. Bakanımız Kılıç’a bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yatırım yapmaya devam ediyoruz” dedi.