SANAYİ ESNAFINDAN AK PARTİ’YE TAM DESTEK
SANAYİ ESNAFINDAN AK PARTİ’YE TAM DESTEK
Okunma Sayısı: 11322

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, seçim çalışmaları kapsamında 2.Küçük Sanayi Sitesinde esnaflarla bir araya geldi. Burada esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Beder, vatandaşların tek tek elini sıkarak sohbet etti. 

 

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, 2. Küçük sanayi sitesini ziyaret ederek, esnaflarla sohbet etti. Koalisyon hükümetlerinin ülkeyi geriye götürdüğünü belirten Beder, ülke tarihinde sanayi esnafına en büyük desteğin AK Parti iktidarının verdiğinin altını çizdi. Milletvekili adayı Beder, “Bugüne kadar koalisyon hükümetleri güzel ülkemizi hep geriye götürmüştür. 12 yıllık AK Parti iktidarında ülke hızla gelişmiş ve ileriye gitmiştir. Bir ülkede istikrar varsa güzel gelişmeler olur. İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek hayalden öte gitmez.  İşte AK Kadroların iktidarı döneminde Sanayicimizde bu kalkınmaya ve gelişmeye ortak olmuşlardır. Sanayide devrim yapılmıştır. Gelişen teknolojiye ayak uydurulmuş ve dünya yakından takip edilmiştir. Sizin koalisyon hükümetleri döneminde neler çektiğinizi çok iyi biliyoruz. Yine o eski günlere dönmek istemiyorsak, siz sanayicilerimiz 7 Haziran'da istikrardan yana olacaksınız. İnşallah hep birlikte beraberce bu ülkeyi sizinle daha ileriye götüreceğiz. Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

 

YENİ TÜRKİYE’Yİ BERABER İNŞA EDECEĞİZ

7 Haziran’da istikrara, refaha ve kalkınmaya esnaftan oy isteyen AK Parti Milletvekili Adayı Av. Fatih Beder, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz bugüne kadar söz verdiğimiz her şeyi yaptık. Kalkınma yerelde başlar. Biz sizleri kalkındıracağız ki devlet kalkınsın. 2023'e sizlerle yürüyeceğiz kardeşlerim. Onlar konuşacak biz sizlerle yeni Türkiye'yi kuracağız. 7 Haziran'da istikrara oy verin. Yani biz AK kadrolar olarak sanayicimizle her zaman kol kola olduk, onların yanı başlarında en büyük destekçileri olduk. Bundan sonraki süreçte de turizmde, tarımda ve ticarette olduğu gibi, sanayi alanında da şehrimizin potansiyellerini sanayici kardeşlerimizle el ele verip değerlendirecek ve bu sayede oluşturulacak istihdam gücü ve ekonomik hareketlilikle ülkemizin gelişimine katkı sağlamayı devam ettireceğiz.” Sanayi esnafının yanı sıra Beder, Anıtpark önünde STK’ların organize ettiği basın açıklamasına destek verdi. 2. Küçük Sanayi Sitesi esnaf ziyaretinde Fatih Beder’e İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.